Elmélkedtél már hosszabban arról, hogy miért olyan a céged logója, amilyen? Meg tudod mondani, mit fejez ki és milyen üzenetet hordoz magában? S ha igen, vajon mennyire érthető ez az üzenet a külvilág számára? E felsorot néhány alapkérédést kellene magában minden cégtuljdonosnak feltennie, amikor ,,felülről tekint” a vállalatára. Merthát legyünk őszinték, igazán profinak lenni abban, amit csinálsz és hibátlan szolgáltatást nyújtani az ügyfeleknek még mindig nem teljesen elég a mai világ piacán. Ügyelni kell például a részletekre, a ,,kinézetre”, amelyet naprakészen kell tartani; egy bumfordi és céltalan logó vagy weboldal nem azt hirdeti a cégről, hogy profi szolgáltatást nyújt. S nagy kár olyan üzenetet közvetíteni, ami nem egyezik meg a minőségi szinttel.

Egy sikeres logó magáért beszél. Sőt, mesél: arról, amit te szeretnél üzenni a logóddal. Mondhatod, hogy Van egy cégem, de nem igazán törődöm vele, hogy a logóm színei mennyire harmonizálnak. De így is kifejezheted magad: Nézd, nekem még a logóm is kifinomult! Mennyire lehet a munkám kifinomult! Valóban ki kéne próbálnod a cégem szolgáltatásait és termékeit!

Egyéb szempontokból lehet egy tökéletes logód, amely sugározza a vállalkozásod célját, álmait és lényegi mivoltát, de valahogy mégsem eléggé ízléses és ,,menő”. Mai versengő világunkban a legtrükkösebb fogás egy cég vezetésében az új vevők megnyerése és a bizalom kiépítése. Egy ütőképes logó egyértelműen út efelé. A továbbiakban fejtegetjük majd a logók különböző típusait. Maradj velünk, s olvasd el a hamarosan megjelenő cikkünket, amely segítséget nyújthat cégednek a legmegfelelőbb logó kiválasztásában.

Kapcsolat

- Bianka -