GRAFICKÝ DIZAJN

MAĽBA NA STENU

 

ILUSTRÁCIA

Vyzdobíme takmer akýkoľvek povrch steny známymi
aj jedinečnými rozprávkovými postavičkami, ako aj rôznymi dekoračnými prvkami. Naším oblúbeným štýlom je maľba pre deti, do detských izieb, maľba stien škôl a škôlok, stien klubov pre klubov detí a mamičiek. 

Galéria

 

AKO VZNIKÁ MAĽBA NA STENU

1. Prvým krokom je skontaktovať sa s nami buď emailom, cez Facebook, telefonicky alebo osobne (Kontakt). Dohodneme si termín, kedy si podrobne obhliadneme stenu, na ktorej má maľba vzniknúť.

2. Každá práca začína obhliadkou „v teréne“, keďže proporcie steny a miestnosti sú veľmi dôležité. Počas tohto prvého stretnutia nám dôkladne opíšete Vaše predstavy a očakávania.

3. Po osobnom stretnutí vzniknú v našom grafickom štúdiu prvé náčrty maľby. Vy si z nich vyberiete náčrt, ktorý sa Vám najviac páči a na jeho základe vytvoríme presný návrh maľby. Na základe presného návrhu vieme vytvoriť cenovú ponuku a odhadnúť čas potrebný na realizáciu maľby.

4. Môže začať samotné maľovanie na stenu. (Heni): ,,Najskôr sa na povrch steny nanesie náčrt diela ceruzkou, potom nasleduje maľovanie, ktoré zaberie najviac času z celého procesu. Nemáme nič proti tomu, ak sa k nám niekto chce pridať – napr. šikovné mamičky. Maľovanie zvyčajne zaberie 1 – 10 dní. Závisí to od povrchu steny, od detailov a veľkosti maľby.

5. Potom už len spravíme poriadok, umyjeme štetce a Vaša izba bude ako nová.

Galéria

 

CENNÍK:


pdf icon Tu si stiahnite náš cenník